Nasza firma świadczy usługi w wielu gałęziach branży elektroenergetycznej. Zajmujemy się pracami na liniach niskiego oraz średniego napięcia. Zakres naszych usług obejmuje:

- budowę sieci napowietrznych i kablowych niskiego napięcia,

- budowę sieci napowietrznych i kablowych średniego napięcia,

- budowę stacji transformatorowych 15/0,4 kV,

- budowę linii oświetlenia drogowego,

- przeglądy eksploatacyjne urządzeń energetycznych.

Oferowany zakres wykonywanych przez nas usług sprawia, że współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, firmami, jednostkami administracji państwowej, jak również z wiodącymi dystrybutorami energii elektrycznej na terenie naszego kraju.

Tak długa obecność na rynku sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać  najtrudniejszym wyzwaniom bazując na doświadczeniu naszej kadry oraz rozwiązaniach wypracowanych przez lata pracy.

Każdy z działów naszej firmy jest ciągle rozbudowywany i rozwijany przez specjalistów pracujących w branży od lat, dzięki czemu wszystkie oferowane przez nas usługi, wykonywane są z najwyższą troską o klienta, starannością oraz dbałością o szczegóły.

O NAS

KIM JESTEŚMY

PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA

WARTO NAM ZAUFAĆ

Chęć ciągłego rozwoju i budowania mocnej marki sprawia, że każdego dnia robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z usług świadczonych przez naszą firmę.

Dzięki ciągle rosnącym kwalifikacjom naszych pracowników, zapewniamy usługi najwyższej jakości, wykonywane zgodnie z najwyższymi branżowymi standardami.

ELEKTRO LOGISTYKA

Współpraca z nami to gwarancja rzetelnego i terminowego wykonania każdego z zadań, któremu stawiamy czoła w codziennej pracy.

Prowadzimy szczegółową selekcję dostawców, ponieważ zależy nam żeby nasi zleceniodawcy mieli pewność co do jakości używanych przez nas materiałów. Aby mieć pewność, że używane przez nas komponenty spełniają wszystkie normy i będą służyć przez długi czas, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi producentami,  którzy  zawsze zapewniają nam sprawną dostawę oraz wysoką jakość materiałów i narzędzi.

ZAOPATRZENIE

Ze względu na położenie naszej siedziby, nasze prace koncentrują się głównie na terenie czterech województw: Śląskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego oraz Małopolskiego, jednak ze względu na ciągły rozwój naszej firmy realizujemy inwestycje na terenie całej Polski.

LOKALIZACJA 

KONTAKT

ELEKTRO LOGISTYKA © 2021

ELEKTRO LOGISTYKA

Jacek Woźniak

UL. Górna 21

42-230 Koniecpol